Polityka Prywatności

Oświadczenie poufności i ochrony danych osobowych.

 

Portal-slubiweseleportal.pl zobowiązuje się do zapewnienia ochrony i przestrzegania poufności danych osobowych zarejestrowanych Ogloszeniodawcow i Użytkowników Portalu-slubiweseleportal.pl

 

1. Podczas wchodzenia na Portal-slubiweseleportal.pl i żądania wyświetlenia strony www.slubiweseleportal.pl, serwery automatycznie rozpoznają adres IP i nazwę domeny odwiedzającej portal osoby. Dane te nie ujawniają jednak żadnych informacji osobistych, a uzyskane informacje służą wyłącznie do opracowywania statystyk liczby odsłon stron i liczby różnych użytkowników odwiedzających portal.

 

2. Pliki cookie przechowują nazwę domeny określoną na podstawie adresu IP użytkownika portalu oraz ilości jego odwiedzin. Używane sa przede wszystkim w celu zaoszczędzenia mocy procesora, utrzymania sesji użytkownika (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik Portalu nie musi na każdej stronie wpisywać nazwy użytkownika i hasła.

 

3. Podczas rejestracji na Portal-slubiweseleportal.pl wymagane jest podanie adresu poczty elektronicznej. Informacja ta nie jest przekazywana osobom trzecim bez wcześniejszej zgody posiadacza danego adresu.

Ujawnienie jakichkolwiek danych otrzymanch od Ogłoszeniodawców i  Użytkowników Portalu przez Portal-slubiweseleportal.pl może nastąpić tylko zgodnie z następującymi zasadami:

- w przypadku, gdy Portal-slubiweseleportal.pl jest do tego zmuszone nakazem prawa obowiązującego w Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności nakazem Sądu RP.

- w przypadku, gdy Potal-slubiweseleportal.pl zamierza współpracować przy śledztwie dotyczącym domniemanego łamania prawa bez otrzymania nakazu sądu, czy jakiegokolwiek wymagania prawnego.

- przypadku, gdy konieczna jest ochrona praw slubiweseleportal.pl.

 

4. Portal-slubiweseleportal.pl używa wszystkich dostepnych środków, aby zabezpieczyć wszelkie informacje otrzymywane od zarejestrowanych Ogłoszeniodawców i Użytkownikow Portalu i nie jest odpowiedzialny za złamanie środków bezpieczeństwa zainstalowanych do ochrony rzeczonych informacji przez osoby trzecie.

 

5. Portal-slubiweseleportal.pl nie jest odpowiedzialny za politykę ochrony poufności innch witryn internetowych, do którch podaje odnośnik.

 

6. Odwiedzając Portal-slubiweseleportal.pl i rejestrując się na jego forum Ogłoszeniodawcy i Użytkownicy Portalu wyrażają zgodę na zbieranie i wykorzystanie informacji w wyżej opisany sposób.

 

Administrator Ślub i Wesele Portal

www. slubiweseleportal.pl

ZT-Images Internet Services