Restauracja Dworek - Pod Dębami

Opis

Lokal

Liczba Sal Bankietowych: 1
Pojemność Sali: do 150 osób

Rodzaj Lokalu

Sala Bankietowa
Dworek na Wesele

O nasW naszych progach czekają Państwa niezapomniane chwile oraz wielka uczta dla podniebienia.

Nasza Restauracja działa od 22 lat, pierwotnie pod nazwą Restauracja "Pod Dębami" a od roku jako Restauracja "Dworek". Jesteśmy prawdziwie dumni z nowego wystroju wnętrza naszej Restauracji. Dysponujemy dwoma salami: główną - pastelową z kominkiem kaflowym oraz mniejszą - zieloną z wyjściem na taras.

Lokal nasz umiejscowiony jest niedaleko od trasy Warszawa-Katowice, a jednocześnie w otoczeniu pięknej polskiej przyrody. Zapach lasu oraz śpiew ptaków pozwalają odpocząć w podróży lub spędzić miło czas z przyjaciółmi.

Najważniejsza jednak w naszej Restauracji jest kuchnia- wykwintna polska. Nasze propozycje kulinarne to m.in. wyśmienity tatar z polędwicy wołowej z jajkiem, pierś kaczki z jabłuszkiem i żurawiną, prawdziwe domowe pierogi faszerowane grzybami i kapustą, czerwony barszcz staropolski z krokietem lub uszkami oraz wiele innych, wartych degustacji dań.

W naszej Restauracji organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: bankiety, chrzciny, komunie itp..

Wszystkich zainteresowanych organizacją przyjęć okolicznościowych zapraszamy do nowo powstałej sali bankietowej U Antoniny.

Sala ta umiejscowiona jest obok restauracji Dworek i będzie dysponować miejscami dla 150 osób. Wnętrze sali będzie w klimacie staropolskim (stylowe drewniane meble, kominek, żywe kwiaty).

Wyślij Wiadomość

1000

50

Akceptuję regulamin i politykę prywatności strony slubiweseleportal.pl

8754

5 gwiazdka(i) od 1 głosów

Dane Kontaktowe

  • ul. Skrajna
    Piotrków Trybunalski 97-300
    Łódzkie Polska
  • Telefon: Pokaż Numer
  • Wyślij Zapytanie Galeria Zdjęć16 Mapa

Działamy na terenie

Mapa